LAŠ music

LAŠ music

Improvizačně hudební setkání


LAŠ music jsou Láďa Frydrýn, Andrej Simkara Kolář a Štěpánka Čížková. Od roku 2013 společně hrajeme a provázíme tanečníky v improvizovaných tanečních vlnách. V tvorbě nás inspiruje jak naše cesta, tak tanečníci, společné naladění. Kvality, ve kterých se společně setkáváme. Nacházíme společný prostor pro autentický projev v improvizaci naživo, bezprostředně s lidmi, kteří mají chuť svézt se na vlně intuitivního tance. Hudba se rodí spolu s příchozími, stoupá a klesá ve vlnách, tak jako život.LAŠ music jsou Láďa Frydrýn, Andrej Simkara Kolář a Štěpánka Čížková. Od roku 2013 společně hrajeme a provázíme tanečníky v improvizovaných tanečních vlnách. V tvorbě nás inspiruje jak naše cesta, tak tanečníci, společné naladění. Kvality, ve kterých se společně setkáváme.

Nacházíme společný prostor pro autentický projev v improvizaci naživo, bezprostředně s lidmi, kteří mají chuť svézt se na vlně intuitivního tance. Hudba se rodí spolu s příchozími, stoupá a klesá ve vlnách, tak jako život.

Naše hudba je pokaždé jiná a máme rádi i interakci s přítomnými „posluchači“, kteří se stávají prostřednictvím tance a svých emocí spolutvůrci jedinečného společného prožitku. Hudba je založena především na rytmu bubnů, zvuku rozmanitých etnických nástrojů a na niterní výpovědí hlasu Štěpánky.  Klidnější pasáže umožňují přítomným tanečníkům rozprostřít nahromaděnou energii a případně se ponořit i do meditativního stavu.

Pravidelně pořádáme večery meditace v tanci v pražském studiu Nuevo. Přes teplejší měsíce v roce koncertujeme na festivalech a pod širým nebem.