Ivet Romanovská a Jan Komeda

Ivet Romanovská a Jan Komeda

Škola Umění milování

Pro Ivet i Jana je tantra cestou, kterou kráčí významnou část svého života. Na ní se též potkali a objevili nádherný soulad v mnoha aspektech života. Oba dva více jak deset let vedli různé kurzy osobního rozvoje, tantry, jógy, šamanských nauk a další. Od letošního roku je vedou společně. Nesmírně rádi předávají kouzlo těchto učení dál, inspirují ostatní ke krásné cestě a učí se navzájem. Jejich společným záměrem je přinést více radosti, svobody, pohody, živosti a lásky do každodenního života párům i jednotlivým mužům a ženám.

Program na letošním festivalu:

  • Host nemá pro aktuální rok zadán žádný program.

Ivet

Cestu seberozvoje nastoupila již v 15 letech, kdy poprvé navštívila kurz reiki a ten jí přivedl k tantře. Prošla několika celoročními výcviky v této sféře a současně studovala a denně praktikovala jógu a meditace. Svůj hlad po poznání různých aspektů života též uspokojovala na cestách světem. Největší inspirací se jí stala Indie. Několikrát zde trávila čas v Himálaji po boku svých učitelů, prošla lektorskými výcviky v oblasti jógy a prožila krásné workshopy v Oshově centru, kde též získala své jméno Ma Ivet Noorie, v překladu „zasvěcená kráse života“. A právě krásu života předává svým dotekem a kurzy dalším lidem.

Jan

Vnímá tantru jako cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody a skutečné lásky. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, temného erosu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa. Věří v předávání nových zkušeností prožitkem v kombinaci s objasněním teoretických základů. Věří, že tantra, včetně temného erosu, jsou jedny z nejúčinnějších metod seberozvoje. Kurzy, které vede sám i v páru s radostí, hloubkou a humorem, projdou ročně stovky párů a jednotlivců, kteří objeví nový, plnohodnotnější a radostnější přístup k životu.