Foca Yariv

Foca Yariv

Tara Yoga Center (UK)

Foca vyučuje jógu, tantru a meditaci v londýnském Tara Yoga Centre. Vede workshopy na témata jako je vztah v tantrickém páru, tantrická sexualita, tantrická meditace a další. Jeho životním posláním je přiblížit autentickou duchovnost současnému člověku a naplnit tak potřeby moderního života na všech úrovních.


Foca Ofer Yariv se narodil v Jeruzalémě. Od roku 2001 se plně věnuje své duchovní praxi jak jógy, tak i tantry. Hledání poznání a skutečné duchovnosti ho přivedlo z jeho rodné Izraele do ášramů Evropy i Indie, aby se nakonec usadil v Anglii, která se stala poslední 4 roky jeho domovem.

V roce 2009 dokončil instruktorský kurz mezinárodní federace jógy Atman a od té doby vyučuje v Indii, Izraeli a Londýně. Zaměřuje se především na workshopy určené pro muže. Je hlavním organizátorem Tantra Festivalu v Anglii.

Foca vyučuje jógu, tantru a meditaci v londýnském Tara Yoga Centre. Se svojí přítelkyní Marií pořádají workshopy na témata jako je vztah v tantrickém páru, tantrická sexualita, tantrická meditace a další. Jejich posláním je přiblížit autentickou duchovnost současnému člověku a naplnit tak potřeby moderního života na všech úrovních.