Doprovodný program

Doprovodný program

Křest českého vydání knihy Gregoriana Bivolaru

S velkou radostí oznamujeme všem návštěvníkům, že během letošního festivalu proběhne v rámci doprovodného programu festivalu křest českého vydání knihy „Tajná tantrická cesta lásky ke štěstí a naplnění v partnerském vztahu“ známého učitele jógy a tantry Gregoriana Bivolaru. Kniha je výsledkem mnoha let bádání a hlubokého porozumění na poli lidských emocí, psychiky a mysli. Její jednotlivé části pokrývají nejdůležitější aspekty lásky, milostného naplnění, duchovnosti, tantry a lidské přirozenosti milostných vztahů.

Gregorian Bivolaru, mentor Mezinárodní federace jógy a meditace Atman (jejíž pobočkou je i Duchovní škola Rezonance pořádající Tantra Festival), v této své sbírce pokynů pro milence (mnohými přezdívané „bible milostných vztahů“) přibližuje autentický tantrismus současným zájemcům o tuto nauku. Kniha je neocenitelným pokladem pro všechny, kteří touží po hluboce naplňujícím milostném životě. Po staletí rozkolů mezi světským potěšením a duchovními aspiracemi patří tato sbírka k dílům, která tyto dva směry snoubí dohromady, čímž nám poskytuje návod na život prostoupený neskonalým štěstím. 

Křest knihy Křest knihy Křest knihy

 

Ukázky vědomého doteku  – Chrám tantrických masáží Lakshmi

Toužíte po doteku, který pronikne až do Vaší duše? Přijďte si odpočinout a vychutnat 15 minut vědomého láskyplného doteku do sálu Crystal (vedle hlavního festivalového sálu Prema), který se na celý víkend promění na Chrám tantra masáží. Pečovat o Vás bude zkušený tým masérek a masérů z Lakshmi - chrámu tantra masáží v Praze. Využijte jedinečnou příležitost prožít extatickou ochutnávku tantrické masáže, díky které budete mít možnost ponořit se, alespoň na drahocennou chvíli, hluboko do svojí bytosti a v klidu a míru zde spočinout.

Ukázkové masáže zdarma zajišťuje Lakshmi Praha, kde máte možnost přivonět k tisíce let staré tantrické životní moudrosti nejen při tantrické masáži. V nabídce najdete i výuku tantrických masáží, kurzy tantra-jógy a speciální tantrické workshopy, které prohloubí vaše znalosti v oblasti duchovna a sebepoznání. Navíc vás může spojit s lidmi s podobnými zájmy. Tantra nám ukazuje, jak propojit lásku, sexualitu a duchovno. Probouzí naplno naši životní sílu a umožňuje maximálně rozvíjet náš vrozený potenciál. Tantra je revoluční přístup k životu přinášející možnost prožívat intenzivně a zcela vědomě přítomný okamžik. Tantrické masáže jsou součástí tantrické cesty k vnitřní svobodě.

www.lakshmi.cz

Lakshmi Lakshmi Lakshmi

 

Výstava umělkyně Dagmar Angelíny Mádrové

Na festivalu vás čeká výstava inspirovaná textem Kámasútry, východním učením a moderním životem. Také vás čekají originální přání s duchovní i erotickou tématikou. A další tvorba - kresby, malby a ručně batikované trička s potiskem, který nese vzkaz pro majitele í do světa. Možnost sdílení a povídání s autorkou.

Mojí největší vášni je kreslení a tvorba vůbec. Kreslení je mým způsobem komunikace – se světem, s ostatními i sama se sebou. Tvořím také z touhy zdobit svět. Naplňuje mě radostí, když vidím, jak prostory, kde se umístí má práce, mění podobu, ožívají a ovlivňují tak nálady ostatních. Věřím, že mým posláním je vnášet krasu a harmonii do světa.

www.angelinamadrova.cz

Angelina Angelina Angelina

 

Festivalová čajovna Dharmasala

Čajovna Dharmasala nabízí unikátní spojení kultury Himalájí a čaje. Zastavte se u nás na šálek čaje nebo vyzkoušet indický masala chai či slaný tibetský čaj.

Budeme se na Vás těšit na Tantra Festivalu!

www.dharmasala.cz

 

Petra Pathrami Zemanová – Kosmetika, šperky a bavlněné oblečení

www.vilavemeste.cz

 

Almaterra superfoods s.r.o – Raw potraviny, freshe

www.almaterra.eu

 

Jovana Šilarová – Šaty

www.jovaan.eu

 

Danka Baubo Ferencová – Sošky

www.facebook.com/venuskybohynesosky/

 

Martha – Šaty

www.martha.cz

 

Eva Babiaková - esenciální vůně a vykuřovadla

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tarzan’s life - raw tyčinky, veganské dobroty

www.tarzanslife.cz