Radu Solomon

Radu Solomon

Tara Yoga Centre (UK)

Radu Solomon je známý choreograf, tanečník, skladatel, facilitátor kontaktního tance a instruktor workshopů kreativního umění. Vedle toho je posledních 18 let také zaníceným praktikantem jógy a tantry. Věří v léčivou sílu umění a v nekonečný potenciál probouzení skrytých kvalit, vnitřní síly a radosti ze života, který v sobě umění skýtá.

Program na letošním festivalu:

  • Host nemá pro aktuální rok zadán žádný program.
Radu Solomon je známý choreograf, tanečník, skladatel, facilitátor kontaktního tance a instruktor workshopů kreativního umění. Vedle toho je posledních 18 let také zaníceným praktikantem jógy a tantry.

Umění je pro mě smysluplné vyjádření lidské touhy po dokonalosti a vytříbenosti, které je současně tajuplné a prostoupené krásou. Jeho cílem je odhalovat nám krásy světa“, jak jednou řekl velký umělec Brancusi.

Radu věří v léčivou sílu umění a v nekonečný potenciál probouzení skrytých kvalit, vnitřní síly a radosti ze života, který v sobě umění skýtá. Tím, že nám obecně otevírá mnohem širší a ucelenější perspektivu na život, nám umění pomáhá nalézt cestu zpět k pravému Já, k naší skutečné podstatě.