Tanec mužských a ženských polarit aneb co má láska v milostném vztahu co do činění s bezpečím a dobrodružstvím

Neděle - 29. 10. 2017, 14:00 - 16:00  Sál Prema  workshop

Komala de Amorin / Training for Life (BR)

Živost a relaxace, expanze a kontrakce, nádech a výdech, mužské a ženské… Přirozené životní principy, která nám dávají na vědomí, jak vyvážené a tvůrčí je naše spojení s ostatními, se životem i sami se sebou.

V důvěrných vztazích pravděpodobně nejvíce toužíme po bezpečí a vzájemném svazku, je to ale smysl pro dobrodružství a tajemno, co se zdá být základní ingrediencí přitažlivosti a lásky v dlouhodobém milostném páru.

Ženy i muži mají přirozenou potřebu uvolněnosti v lásce, potřebu přívětivého a známého, touží ale i po vzrušení, objevování a po novosti. Každý navíc k těmto polaritám přistupuje na základě vlastních specifických vzorců. Ty mohou vycházet z obecného založení každé osobnosti, ale také z vlastních osobních zkušeností či z kulturního a kolektivního zázemí.

Během workshopu budeme hravým způsobem vyjadřovat vlastní mužské a ženské energie, aniž bychom přitom přerušili kontakt se svými fyzickými vjemy, pocity a myšlenkovými pochody. Budeme zkoumat a otevírat se porozumění našim vzorcům, které ohledně lásky a svobody v milostných vztazích máme a uplatňujeme.

>> Profil tohoto hosta na Tantra Festivalu.