Transformační vztahy – tajemství tantrického svazku

Sobota - 28. 10. 2017, 14:30 - 16:30  Sál Ánanda  workshop

Aurora Jelena Georgijević / Natha (SE)

Být ve vztahu je prostě úžasné – je to zdroj ohromného štěstí a nadšení, který nám do života vnáší vášeň a lásku. Avšak vztahy jen zřídkakdy zanechávají věci takové, jak byly předtím. Naopak. Vztahy, tedy především milostné vztahy opačného pohlaví, přicházejí často jako smršť, která nenechá kámen na kameni. Skýtají v sobě totiž hluboce transformační sílu. Proto také tantra milostné vztahy používá jako účinný nástroj sebepoznání a evoluce.

V okamžiku, kdy řekneme ano vášnivému milostného vztahu plnému lásky, je to, jako kdybychom přepojili napájení svého života do zástrčky s mnohem vyšším napětím – budeme v tom druhém zrcadleni, budeme postaveni před velké výzvy, přijdou podněty, na které jsme ani nepomysleli… Současně v nich ale vždy máme šanci mnohem hlouběji poznat sami sebe, objevit nové stránky své duše a naučit se novým způsobům, jak milovat a jak vidět svět očima námi milované bytosti.

Workshop nám ukáže, jak prožívat vztahy více vědomě, abychom do nich dokázali vnést více harmonie, lásky, porozumění, moudrosti, odpuštění, vášně a erotického naplnění. Naučíme se, že každý vztah se může stát duchovním učitelem a může skutečně naplnit naše tajné sny.

Začneme rozpravou, po které budou následovat praktické ukázky.

Workshop je určen pro všechny, jak pro páry, tak pro jednotlivce.

Když dokážete přijmout, že vztahy tu jsou, aby náš učinily vědomějšími a ne šťastnějšími, dovedou vás vaše vztahu k dokonalému spojení s Vědomím.“ (Eckhart Tolle)

>> Profil tohoto hosta na Tantra Festivalu.