Roztáhněte svá křídla

Sobota - 28. 10. 2017, 17:00 - 19:00  Sál Prema  workshop

Kateřina a Jan Komedovi / Škola Umění milování

Toužíte sex proměnit v dechberoucí milování a probudit v sobě anděla i draka? Objevit, jak v dlouhodobém partnerství rozevřít křídla a rozvíjet vášeň, intimitu, svobodu? Žijeme v manželství 20 let. Cesta, ke které s radostí inspirujeme každý rok stovky párů a jednotlivců, není teorie. Je to praxe každodenního života, jak ve vztahu zvládnout strasti, otevřít srdce a čím dál víc si užívat radost a lehkost. Je to nádherná cesta k sobě a partnerovi.

Poznejte, o kolik více radosti, svobody, životní energie a lásky můžeme v životě žít, pokud osvobodíme skryté síly v nás. Poznejte osvobozující sílu dávných učení tantry a indiánských kmenů, které nám mají co říci i v dnešní době. Bourají tabu, rozvíjí smyslové vnímání, podporují prožívání přirozené sexuality a posilují pocit hloubky, vášně a lásky mezi partnery. Učí mnoho technik, které když zvládneme do úrovně dovedností a zažijeme si je jako každodenní přirozenost, projeví se jejich obohacující účinek v mnoha aspektech našeho života. Doslova můžete vnímat, jak se nadechnete a rozepnete svá křídla.

Spousta manželství a vztahů se rozpadá, protože v nich chybí dostatek hluboké úrovně naplnění, blízkosti, přijetí a svobody. Dokud se nedokážeme naučit, jak používat sexuální energii jako kreativní sílu našeho života, bude přicházet jedno zklamání za druhým.

Tento prožitkový workshop je pozvánkou využívat sexuální energii jako nejsilnější zdroj pro naše těla, srdce i duše. Vítáni jsou páry i jednotlivci.  Hlavním záměrem je rozzářit každodenní realitu vztahu tak, abychom po 6 měsících i 30 letech dokázali zažívat opojný a nabíjející stav zamilovanosti a často se setkávali v lásce, blaženosti a extatických stavech. Podíváme se, jak na jedné straně přijmout „všednost dní“ tak, abychom si ji dokázali vychutnávat plnými doušky a na straně druhé, jak ve svém životě vytvářet dostatek prostoru pro chvíle, které se dotýkají našich srdcí a ve kterých všechny naše kontrolky vzrušení, živosti či štěstí vyskakují za maximální hodnoty. Kdy společně a přitom hluboce propojeni letíme na společné energii lásky.

Během workshopu si zkusíme praktická cvičení, která v nás probudí hluboké uvolnění a silnou energii, mnozí si zažijí let na dračích nebo andělských křídlech. Vysvětlíme, jak přijmout sexuální energie jako vzácný zdroj pro náš plnohodnotný život a využívat ji nejen pro intimní vztah, ale i pro náš pracovní život. Vyzkoušíme si, jak náš vztah může obohatit polarita mužské a ženské energie, co nám přinese dynamika mezi rozdílnými mileneckými typy Jak rozdíly mezi námi oslavovat, místo aby nás rozdělovaly a vzdalovaly až do rozchodu. Jak nás objevení dalších zákoutí v nás a v našem partnerovi může naplnit a nabít nezměrnou životní energií, radostí a blažeností.

Poodhalíme, že „žít ve vztahu“ neznamená „přežívat v omezujícím kompromisu“, ale vydat se na dobrodružnou cestu k úžasné osobní svobodě, hloubce žití ve šťastném vztahu a skutečné lásce.

>> Profil tohoto hosta na Tantra Festivalu.