Zranitelnost a intimita – Jak otevřít (zraněné) srdce

Neděle - 29. 10. 2017, 16:30 - 18:30  Sál Ánanda  workshop

Lucie Sitařová a Martin Plas / Sexological Bodywork

Další krásný workshop Martina a Lucie a jejich Školy Intimního splynutí vás provede hlubšími tématy, které postupně a nevyhnutelně krystalizují na povrch v partnerských vztazích. Naše láska i sexualita se přirozeně vyvíjí a mění. Je nevědomě ovlivňována předešlými zkušenostmi od dětství až do dospělosti. V určitých fázích vztahu se objevují „kostlivci ve skříni“, u kterých si často nejsme ani vědomi jejich pravé příčiny. Vnímáme jen jejich projevy na fyzické úrovni, které nám nejsou příjemné. Strach, stud, vinu.

Ukážeme vám, jak je možné skrze komunikaci, dotek a milování zvládat nepříjemné pocity a období, kdy vztah a sexualita slábne, a jak do vašeho života navrátit intimní plnohodnotnost a kultivovat hlubokou lásku.

Naše zranitelné stránky se snažíme skrývat, protože jejich projevení nás může ohrozit. Potlačujeme vlastnosti a emoce, které jsou naší přirozenou součástí. Tím však přesvědčujeme sami sebe, abychom se nepřijímali. Mnohdy můžeme dokonce až zapomenout, kým jsme.

Jen když se naučíme otevírat své srdce a přijímat a dávat lásku sobě i ostatním, dokážeme najít sami sebe takoví, jací ve skutečnosti jsme a co v nás dřímá.

Na workshopu se budeme věnovat tématům:

  • bezpečí, sebeuvědomění
  • jak kultivovat hodnoty, dovolující nám prožívat lásku
  • polarita, sex a láska
  • intimní léčení

„Objevte rovnováhu mezi mužským vědomím a ženskou energií, láskou a sexem, přitažlivostí a zranitelností. Vydejte se s námi na cestu pravdy s otevřeným srdcem.“

Teorii protkanou zkušenostmi proložíme zábavnými cvičeními, která vám pomohou se uvolnit, vytvořit důvěru a naučit vás dovednostem, které budete moci využít ve svém životě.

>> Profil tohoto hosta na Tantra Festivalu.