Esence šťastného vztahu

Neděle - 29. 10. 2017, 10:30 - 12:30  Sál Sundari  workshop

Vojtěch Kadlec a Veronika Šupálková / Duchovní škola Rezonance

Všechny lidské bytosti touží být šťastnými. Většina zároveň alespoň intuitivně tuší, že jedním z největších a nejúžasnějších zdrojů štěstí se mohou stát naše vztahy.

Vzpomínáte, když jste se opravdově, možná až bláznivě zamilovali? Když se to stane, jsme tak šťastní, že to často ani nedokážeme popsat. Jsme plni povznášející lásky a radosti. Cítíme se neomezeně bohatí. Máme najednou tolik energie, že pro nás nic není překážkou. Naše kreativita se stává téměř neomezenou. Zkrátka život je pro nás nezastavitelným proudem inspirace, nadšení a netušených synchronicit – nic není nemožné.

Proč ale tohle všechno obvykle nepřečká víc než pár týdnů, v lepším případě měsíců? Kam mizí všechna ta inspirace, nadšení, láska – štěstí? Přece musí být způsob, jak tento proces zvrátit. Musí existovat cesta, jak tento nekonečný zdroj štěstí zažehnout zas a znova každý den…

Téměř všichni mudrcové a duchovní mistři se shodují, že opravdovým jádrem lidské bytosti je štěstí bez vnější příčiny. Toto štěstí, které často tak horečnatě hledáme venku, je už dávno uvnitř nás a jen čeká, až ho znovu objevíme. Ne, opravdu to není jen tisíckrát opakované klišé.

Vědomé vztahy jsou pro nás dnes tou nejrychlejší a nejefektivnější cestou k poznání sebe sama – k poznání, že naší nejhlubší realitou je právě toto štěstí. Pokud najdeme tu správnou mapu a sebereme odvahu se skutečně vydat na cestu, vydat se v ústrety všem dobrodružstvím, která čekají v hlubinách našich bytostí, pak se to i pro nás může stát každodenní realitou, a ne jen vytouženým snem.

Je tomu víc než 11 let, co jsme se spolu vydali tuto cestu objevovat. To, co spolu učíme, nejsou jen suché teorie vyčtené z knih nebo náhodné útržky zaslechnuté na několika seminářích. V našem workshopu se s vámi podělíme o vlastní zkušenosti získané každodenní tantrickou praxí – vzlety, pády, hluboká poznání a uvědomění. Ukážeme si, jak zásadně změnit pohled na naše vztahy, jak je kultivovat, rozvíjet a pečovat o ně, aby nás mohly postupně osvobozovat od nejrůznějších nánosů a masek ega a stát se tak tím nikdy neuhasínajícím zdrojem nepodmíněného štěstí a svobody pro nás i všechny okolo.

Workshop Esence šťastného vztahu je otevřený jednotlivcům i párům, nicméně pro možnost zapojit se naplno do praktických cvičení doporučujeme přijít ve dvojicích (žena + muž). Není ale nutné, abyste spolu byli v intimním vztahu. Můžete se domluvit s kamarádem/kamarádkou nebo vytvořit dvojici s někým sympatickým, koho jste poznali na Tantra festivalu. Na začátku workshopu se pak pokusíme propojit i jednotlivce, ale přirozeně nemůžeme zaručit, že se to povede u všech.

Těšíme se na viděnou v neděli od 10:30 v sále Sundari,
Veronika a Vojta :o)

>> Profil tohoto hosta na Tantra Festivalu.