Zuzana Lila

Zuzana Lila

Duchovní škola Rezonance

Zuzana je dlouholetou studentkou a instruktorkou v Duchovní škole Rezonance. Její životní láskou jsou tantrické techniky na otevírání duchovního srdce a tantrické masáže. Poznáte ji podle nezměrného optimismu, kterým je vždy připravena nakazit i své okolí.


Zuzana se v tantře kontinuálně rozvíjí jak teoreticky na pravidelných kurzech tantry pořádaných duchovní školou Rezonance a na tantrických workshopech v různých zemích Evropy, tak prakticky jako masérka v Chrámu tantrických masáží Lakshmi. K tantře se dostala skrze jógu, kterou učí od roku 2017 v Liberci. V Praze začala vést skupinu na otevírání srdce, ke které se později přidaly i pravidelné meditace na centrování do srdce. 

Zkoumáním duchovního srdce se Zuzana začala zabývat před víc než dvěma lety a od té doby ji toto hledání neopustilo. Meditace centrování do srdce, které Zuzana vede, jsou přímou cestou, jak se spojit s naší nejhlubší podstatou a také jak nalézt propojení našeho srdce a srdce ostatních lidí, které tady bylo je a bude vždy. Tato starodávná metoda meditace, kterou se Zuzana snaží lidem předávat, zůstává jak před stovkami let, tak i nyní klíčem k nalezení vnitřní harmonie.

Umění masáží, které Zuzana víc a víc prohlubuje, jsou pro ni také spojením se srdcem a svým způsobem meditace, kdy se mysl zastavuje a vědomí je soustředěno co nejvíce do přítomného okamžiku.

Zuzana našla v tantře opravdové naplnění a s nadšením ji přibližuje i ostatním.