Kouzlo spojení muže a ženy

Neděle - 21. 10. 2018, 10:30 - 12:00  Sál Šakti  workshop

Jindřiška Jindrová / Akademie Margmaya

Tantra - Vzácný lektvar, který budete umět uvařit sami. A vždy, když se ho napijete, začnou se dít divy a kouzla, prožitky těla, které dále můžete prohlubovat za dveřmi svého domova.

V dnešní době si musíme dobře hlídat a umět si vytvořit vzácný čas pro sebe a svého partnera. Na obohacování vztahu někdy není čas ani chuť, přesto tolik toužíme po spojení s protějškem a po nevšedních zážitcích. 

Pojďme se podívat pod pokličku tantry a ochutnat něco víc. Pochopit jak funguje mužské a ženské tělo a doma si pak hrát. Jak i v 10 minutách získat hlubší intimitu. Vychutnat si partnerův pohled do očí a to, že ví přesně, co nyní potřebujete.

Láska není jen o tom, že spolu bydlíme, nakoupíme jídlo a postaráme se o děti. Je nutné se dobře starat také o naše spojení a prohlubovat ho, aby vydrželo roky, a přitom jsme stále byli šťastní a spokojení.

Informace a prožitky na tomto semináři vnesou do vašeho domova více pochopení, lásky a radostné sexuality.

Ukážeme si rozdíly v proudění sexuální (životní) síly v mužském a ženském těle. Technikou Excalibur se dostanete více k sobě a své hodnotě, rozšíří se vnímání.  S řízeným dechem se prožitek ještě prohloubí. Nový stav z prožitku vám posune i jiné oblasti života. Získáte větší přirozenost a lehkost ve vyjádření své síly.

Těším se s vámi na potkanou!

Jindřiška

Profil tohoto lektora.