Milostná kontinence – erotická (r)evoluce pro 21. století

Zobrazit sobotu - 24. 10. 2020, 10:20 - 11:35  Online  seminář

Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec / Duchovní škola Rezonance

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč další a další výzkumy ukazují, že velká část žen nedokáže prožívat orgasmické stavy během milování a je jim různými „odborníky“ doporučováno spolehnout se jen a pouze na klitoris? Nepřišlo vám nikdy překvapující, že dle výzkumů potřebuje žena k dosažení vaginálního orgasmu v průměru 30-40 minut, zatímco jiné statistiky mluví o tom, že muž se dokáže milovat v průměru jen 5-10 minut, než ejakuluje? Že tu něco nehraje? :-O Přesně… ;o)

V úvodním semináři letošního Tantra Festivalu si povíme, co to vlastně je milostná kontinence a jak nám může pomoci radikálně zlepšit naše vztahy, nás samotné a pozvednout celý náš život (od toho milostného, přes pracovní a společenský, až po jeho duchovní složku, jejíž nezbytnost si často vůbec neuvědomujeme nebo rovnou odmítáme).

Povíme si také o rozdílných potřebách mužů a žen a jak v nich najít společný jmenovatel, společnou milostnou řeč. Tento úvodní seminář vám rozhodně neprozradí vše, ale jistě vám pomůže pootevřít dveře k milostné kontinenci a připraví vás na další přednášky, semináře a workshopy, které se na tuto problematiku podívají z nejrůznějších úhlů.

Profil tohoto lektora.