Advaita Stoian

Natha (DK)

Advaita je zakladatelem revolučního kurzu Intenzivní tantry, který je v současnosti vyučován na všech kontinentech naší planety. Jako průkopník nové úrovně výuky jógy a tantry a současně předvoj duchovně-sexuální revoluce moderní společnosti pomáhá lidem jak individuálně, tak prostřednictvím skupinových kurzů. Vede je k vědomému nahrazování zapovězených tabu autentickým poznáním.

Číst dále...

Aurora Jelena Georgijević

Natha (SE)

Aurora je koordinátorkou centra jógy Natha v Malmö, kde vyučuje kurzy jógy, tantry a také vede skupiny tantry pro ženy. Součástí jejího působení v centru jógy je i příprava různých akcí, workshopů, retreatů a festivalů. Je také koordinátorkou Tantra Festivalu ve Švédsku. Z celé své duše si v životě přeje vášnivě šířit poselství transformující síly lásky a zpřístupnit tuto moudrost tolika lidem, jak je to jen možné.

Číst dále...

Doru Bodea

Deutsche Akademie für traditionelles Yoga (DE)

Doru kromě tradiční jógy vyučuje také kurz Intenzivní tantry. Zaměřuje se především na oblast „tantrické alchymie“, která mu dovoluje kombinovat jeho hluboké vhledy do původního tantrického učení s jeho láskou a zálibou v křesťanství, moderní fyzice a výzkumu lidského vědomí.

Číst dále...

Ivet Romanovská a Jan Komeda

Škola Umění milování

Pro Ivet i Jana je tantra cestou, kterou kráčí významnou část svého života. Na ní se též potkali a objevili nádherný soulad v mnoha aspektech života. Oba dva více jak deset let vedli různé kurzy osobního rozvoje, tantry, jógy, šamanských nauk a další. Od letošního roku je vedou společně. Nesmírně rádi předávají kouzlo těchto učení dál, inspirují ostatní ke krásné cestě a učí se navzájem. Jejich společným záměrem je přinést více radosti, svobody, pohody, živosti a lásky do každodenního života párům i jednotlivým mužům a ženám.

Číst dále...

Jindřiška Jindrová

Akademie Margmaya

Nadiya je žena, mamka, manželka, která vzala život vědomě do svých rukou. Prošla horkými chvílemi a dostala se do bodu, kde umí nacházet zdroje, zapnout vnitřní sílu a žije vědomě vztahy a užívá si radostnou sexualitu. Přináší lidem vědomí do zdravotních problémů, životních situací a vztahů. Ukazuje jejich vlastní hodnotu a jak to udělat, aby jim bylo dobře.

Číst dále...

Josse Helman

Mahavira Ananda

Josse praktikuje pod dohledem svého duchovního průvodce přes 17 let tantru a jógu, kterou také vyučuje. Věnuje se studiu a překládání původních jógových a tantrických spisů a je autorem překladů duchovních knih.

Číst dále...

Kateřina a Pavel Slezákovi

Pavel a Katka jdou společnou životní cestou 18 let, jako partneři, milenci, rodiče dvou synů. Tantra je provází od počátku vztahu a díky ní a dalším cestám osobního a duchovního růstu je jejich vztah stále živý, láskyplný a hluboký. V kurzech předávají dál to, co je ve vztahu naplňuje, inspiruje, to, co jim pomohlo překonat překážky a krize a rozvíjí vzájemné pochopení, lásku a vášeň. Společně vedou kurzy zaměřené na mužsko-ženské vztahy, lásku a sexualitu.

Číst dále...

Kateřina Tomisová

Centrum Indigenous

„Mým cílem není učit lidi tančit, ale vést je k jejich autentičnosti, přirozenosti a radosti z Bytí.“ Zakladatelka Centra Indigenous, vytvořila koncept Bytí v tanci, kterým již několik let provází... Na workshopech směřuje k uvědomění, že skrze tanec je možné spojit se se svým přirozeným stavem Bytí, kde člověk žije svou radost a kde je každý skutečně sám sebou a nikým jiným...

Číst dále...

Kristýna Parolková a Michal Švec

Lakshmi

Kristýna s Michalem jsou dlouholetí přátelé, které spojuje mimo jiné společná láska k tantrickým masážím, tantře a józe celkově. Již několik let spolu vedou workshopy tantrických masáží pod záštitou Chrámu tantrických masáží Lakshmi, kde oba dva masírují devátým rokem, tedy od začátku historie Lakshmi.

Číst dále...

Lucie Sitařová a Martin Plas

Škola Intimní splynutí

Martin a Lucie je pár, který se od tantrických kořenů propracoval až k profesionálnímu poradenství a terapii v oblasti intimity a partnerských vztahů. Na svých kurzech inspirují svým vztahem a autenticitou. Nehrají si na dokonalý pár, ale ani neukrývají svou vzájemnou hlubokou lásku a otevřenou vášeň k životu. Velmi rádi čerpají z různorodých zdrojů jako je Tantra, Sexuologická práce s tělem, psychologie a neuropsychologie. Otevřeně mluví o méně známých a tabuizovaných tématech, týkajících se intimity a vztahů.

Číst dále...

Maria Stine Porsfelt

Tara Yoga Centre (UK)

Maria vyučuje jógu, tantru a meditaci v londýnském Tara Yoga Centre. Mezi témata, kterým se věnuje na svých workshopem, patří vztah v tantrickém páru, tantrická sexualita, tantrická meditace a další. Jejím posláním je přiblížit autentickou duchovnost současnému člověku a naplnit tak potřeby moderního života na všech úrovních.

Číst dále...

Mirka Papajiková a Martin Zákostelský

Zážitková seznamka Titali

Naše seznamovací semináře jsou zaměřené na různorodé oblasti mezilidské interakce a osobnostního rozvoje. Nejde jen o seznámení se s druhými, ale především sám/sama se sebou. Vytváříme bezpečné a laskavé prostředí, kde klademe velký důraz na respektování hranic sebe i ostatních.

Číst dále...

Monika Sičová

Mohendžodáro

Ma Prem Durga, MUDr. Monika Sičová, je zakladatelkou tantrického hnutí Mohendžodáro pro ženy. Její žákyně vyučují po celé republice, ale i v mnoha státech Evropy a jiných koutech světa. Je přímou žákyní osvícené učitelky tantry, Mahasatvaa Ma Sarity, která pokračuje v linii Mistra Osho. Vystudovala u ní mimo jiné certifikovaný lektorský kurs pro učitele tantry, Sex to Supercouciousness.

Číst dále...

Radka a Taran

Na začátku našeho vztahu bylo nádherné okouzlení, ale také mnoho iluzí a vzájemných očekávání. Postupem času jsme začali narážet na své omezující vzorce myšlení a strachy, které vytvářely konflikty, odcizení, pocit nepochopení, prázdnoty a osamění. Díky záměru společného růstu se nám podařilo rozpoznat a uzdravit velkou část našich nefunkčních programů a vytvořit mezi námi prostor plný lásky, důvěry a osobní svobody. Jsme vděčni za to, že můžeme inspirovat a provázet lidi na cestě osobního růstu a zlepšovat tak kvalitu všech našich vztahů. Našim cílem je posouvání hranic vědomí směrem ke svobodnému sebevyjádření a pocitu štěstí, nezávislého na vnějších podmínkách.

Číst dále...

Radu Solomon

Tara Yoga Centre (UK)

Radu Solomon je známý choreograf, tanečník, skladatel, facilitátor kontaktního tance a instruktor workshopů kreativního umění. Vedle toho je posledních 18 let také zaníceným praktikantem jógy a tantry. Věří v léčivou sílu umění a v nekonečný potenciál probouzení skrytých kvalit, vnitřní síly a radosti ze života, který v sobě umění skýtá.

Číst dále...

Veronika Hájková

Duchovní škola Rezonance

Veronika je již osmým rokem nadšenou studentkou tisíciletého učení tantry. Její vášeň a láska k tantře jí inspirovaly k tomu, aby své nabité znalosti a zkušenosti předávala dalším lidem, kteří touží objevit hluboká tajemství života a zažít netušené rozměry lidské existence.Je hlavní koordinátorkou Duchovní školy Rezonance, kde vyučuje kurzy tantry a jógy v Praze i Brně, vede ženské skupiny a pořádá přednášky a workshopy.

Číst dále...

Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec

Duchovní škola Rezonance

Vojtěch Kadlec a Veronika Šupálková jsou v první řadě láskyplný pár, který zasvětil svůj život cestě tantry. Společně se v ní bezustání rozvijí a rostou, protože kdo chce být dobrým učitelem, musí být v první řadě dobrým žákem. Neustále hledají a nalézají nové prostředky a cesty, jak tantru dále předávat. Vedou společně kurzy tantry Duchovní školy Rezonance v brněnském centru Šambala.

Číst dále...

Zuzana Lila

Duchovní škola Rezonance

Zuzana je dlouholetou studentkou a instruktorkou v Duchovní škole Rezonance. Její životní láskou jsou tantrické techniky na otevírání duchovního srdce a tantrické masáže. Poznáte ji podle nezměrného optimismu, kterým je vždy připravena nakazit i své okolí.

Číst dále...